Marin Satış

0533 275 14 92

Endüstriyel Satış

0538 056 75 45

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAK-Pİ LTD. ŞTİ. 1975 yılında küçük bir atölye olarak başladığı iş hayatında bugün yüzlerce insana gelir  kapısı olan ve ülkemize katma değer katan üretici ve ihracatçı bir firmadır. Misyonumuz, ülkemiz firmalarının yurt içi ve yurt dışında üretiminde kaliteyle ve ticaretteki dürüstlüğü ile tanınmasını sağlamaktır. Vizyonumuz, firmamızın sektörünün öncü kuruluşu olarak ve son teknoloji makinaları kullanarak Dünya’da bilinen bir ‘’marka’’ olarak gelişmeye devam etmesidir.

Firmamız Flanş , Dirsek ve Redüksiyon  üretiminde ülkemizin öncü imalatçısı olup 3200m2  kapalı alanda ,yurt içinde bayilikleriyle satışlarını gerçekleştirmekte, yurt dışında da  15 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kalite standartlarına büyük önem veren HAK-Pİ LTD ŞTİ. bünyesinde TS EN ISO 9001:2008 , TSE, GAZMER, GOST  gibi kalite-standart belgelerine sahip olmakta ve üretimini ’’DIN, EN, ANSI ve JIS’’  standartları ve kalitesinde DN15 – DN 4000 ölçü aralığında yapmaktadır.

İş hayatında çalışkanlığı ve dürüstlüğüyle ün yapmış olan HAK-Pİ LTD. ŞTİ. olarak  herkese hayırlı işler ve bol kazançlar dileriz.

SANAYİDE DİRSEK, DİRSEKTE HAK-Pİ

Kendilerini Kalite, Güvenlik ve şirket performansını devamlı olarak iyileştirmeye adamışlardır.
Kalite Güvenlik Yönetimi görevinin; HAKPİ nin bir bütün olarak, aşağıdaki hedefler yoluyla,iş mükemmelleştirmeye erişmek için uğraşmasını sağlamak üzere; gerekli olduğu derecede, her bir görevde var olması şirket politikamızdır:

* Faaliyetleri ve performanslarının süreçlerimiz ve hizmetlerimizin çevre, güvenlik ve kalitesi üzerindeki etkileri hakkında; iletişim ve Kalite ve Güvenlik Yönetimiyle ilintili sorunlara ve etkin katılım yoluyla; çalışan bilinci oluşturmak.
* Müşteri gereksinimlerini tutarlı biçimde ve kesin olarak ilk seferde, tam zamanında, bütünüyle, doğru olarak ve süreçler geliştirerek karşılamak ve müşteriler ile tedarikçileri müşteri memnuniyetini güçlendirmek amacıyla hizmetlerimiz ve süreçlerimizin Çevre ve Güvenlik koşulları içine kapsamak.
* Kalite, güvenlik ve çevresel sorunlar, teslimat ve hizmet ile ilintili performanslarını durmadan iyileştirmek amacıyla tedarikçilerimizi geliştirmek.
* Nihai amacımız şirket amaçları ve müşteri memnuniyetini başarmak olmak üzere; “Sıfır hata”, “Çevre ve Güvenlik” ve “İlk seferinde doğru” yapmak üzere çaba sarf etmek amacıyla süreçlerimiz ve hizmetlerimizin etkinlik ve verimliliğini sürekli olarak güçlendirmek.
* Kalite, Çevre ve Güvenlik gereklerini sağlamak ve bu kaynakların tüketimini düşürmek için gerekli kaynakları güvenceye almak.
* ISO 9001:2015 Kalite Sistem gerekleri, Güvenlik Gerekleri ve müşteriye özgü gereklere uyum göstermek.
* Çalışanlar, müşteriler ve kullanıcılara ilişkin olarak ürün ve hizmet güvenliğini dikkate almak.
* Her çalışma sürecindeki yerel ve uluslararası yasalar ve yönetmelikler ve sektör gereklerine uyum sağlamak.
* Güvenlik ve çevre kazaları ile iş hastalıkları için gerekli önleyici eylemlerin alınmasını zorunlu kılmak.
* 2014/68/AB PED Kapsamında üretilen ürünlerin yönetmelik şartlarını sağlaması, bunun sürdürülmesi.
* Bütün Kalite ve Güvenlik Yönetim sisteminin elverişlilik, etkinlik ve verimliliği belirli aralıklarla yönetim tarafından gözden geçirilir ve sürekli iyileştirme sürecimizin bir parçası olarak güncellenir.

HASAN POLAT
Genel Müdür

BELGELERİMİZ

24/7 Saat Hizmetinizdeyiz

İletişime Geçin